Ders Programları

2017 - 2018 Eğitim Öğretim Yılı Ders Programı

Maviler Sınıfı (Hazırlık Sınıfı) Ders Programı

Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
1. Ders
08.40 – 09.20
İlgi Merkezlerinde
Oyun
Kahvaltı
İlgi Merkezlerinde
Oyun
Kahvaltı
İlgi Merkezlerinde
Oyun
Kahvaltı
İlgi Merkezlerinde
Oyun
Kahvaltı
İlgi Merkezlerinde
Oyun
Kahvaltı
2. Ders
09.35 – 10.15
Türkçe Dil Etkinliği Oyun Etkinliği 1. Sınıfa Uyum Çalışması Bale Bilgisayar
3. Ders
10.25 – 11.05
Müzik İngilizce Drama İngilizce İngilizce
4. Ders
11.15 – 11.55
Sportif Beceri
Koordinasyon
Çalışmaları
İngilizce  Eğlenceli Matematik İngilizce İngilizce
5. Ders
12.05 – 12.45
 Okuma Yazmaya Hazırlık Çalışmaları İngilizce Görsel Sanatlar İngilizce İngilizce
Yemek
12.45 – 13.25
6. Ders
12.45 – 13.25
İngilizce Sanat Etkinliği İngilizce  Oyun Etkinliği Günlük Yaşam Becerileri
7. Ders
13.35 – 14.15
İngilizce Satranç İngilizce Mind Lab Sinema
8. Ders
14.30 – 15.10
İngilizce  Okuma Yazmaya Hazırlık Çalışmaları İngilizce  Türkçe Dil Etkinliği  Oyun Etkinliği

Sarılar Sınıfı (Hazırlık Sınıfı) Ders Programı

Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
1. Ders
08.40 – 09.20
İlgi Merkezlerinde
Oyun
Kahvaltı
İlgi Merkezlerinde
Oyun
Kahvaltı
İlgi Merkezlerinde
Oyun
Kahvaltı
İlgi Merkezlerinde
Oyun
Kahvaltı
İlgi Merkezlerinde
Oyun
Kahvaltı
2. Ders
09.35 – 10.15
Bilgisayar Türkçe Dil Etkinliği Mind Lab Sportif Beceri
Koordinasyon
Çalışmaları
Drama
3. Ders
10.25 – 11.05
İngilizce Görsel Sanatlar İngilizce Okuma Yazmaya Hazırlık Çalışması İngilizce
4. Ders
11.15 – 11.55
İngilizce Okuma Yazmaya Hazırlık Çalışması İngilizce Müzik İngilizce
5. Ders
12.05 – 12.45
İngilizce Satranç İngilizce Bale İngilizce
Yemek
12.45 – 13.25
6. Ders
12.45 – 13.25
1. Sınıfa Uyum Çalıması İngilizce Sanat Etkinliği İngilizce Günlük Yaşam Becerileri
7. Ders
13.35 – 14.15
Oyun Etkinliği İngilizce Oyun Etkinliği İngilizce Sinema
8. Ders
14.30 – 15.10
Eğlenceli Matematik İngilizce Türkçe Dil Etkinliği İngilizce Oyun Etkinliği

Turuncular Sınıfı (Hazırlık Sınıfı) Ders Programı

Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
1. Ders
08.40 – 09.20
İlgi Merkezlerinde
Oyun
Kahvaltı
İlgi Merkezlerinde
Oyun
Kahvaltı
İlgi Merkezlerinde
Oyun
Kahvaltı
İlgi Merkezlerinde
Oyun
Kahvaltı
İlgi Merkezlerinde
Oyun
Kahvaltı
2. Ders
09.35 – 10.15
Türkçe Dil Etkinliği Bilgisayar  Eğlenceli Matematik Türkçe Dil Etkinliği Görsel Sanatlar
3. Ders
10.25 – 11.05
Sanat Etkinliği İngilizce Oyun Etkinliği İngilizce Okuma Yazmaya Hazırlık Çalışmaları
4. Ders
11.15 – 11.55
Drama İngilizce Mind Lab İngilizce Müzik
5. Ders
12.05 – 12.45
Satranç  İngilizce Sportif Beceri
Koordinasyon
Çalışmaları
İngilizce İngilizce
Yemek
12.45 – 13.25
6. Ders
12.45 – 13.25
İngilizce Günlük Yaşam Becerileri İngilizce Bale İngilizce
7. Ders
13.35 – 14.15
İngilizce Okuma Yazmaya Hazırlık Çalışmaları İngilizce Sanat Etkinliği  Sinema
8. Ders
14.30 – 15.10
İngilizce Oyun Etkinliği İngilizce Oyun Etkinliği Sanat Etkinliği

Kırmızılar Sınıfı Ders Programı

Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
1. Ders
08.40 – 09.20
İlgi Merkezlerinde
Oyun
Kahvaltı
İlgi Merkezlerinde
Oyun
Kahvaltı
İlgi Merkezlerinde
Oyun
Kahvaltı
İlgi Merkezlerinde
Oyun
Kahvaltı
İlgi Merkezlerinde
Oyun
Kahvaltı
2. Ders
09.35 – 10.15
Türkçe Dil Etkinliği Bilgisayar  Eğlenceli Matematik Türkçe Dil Etkinliği Görsel Sanatlar
3. Ders
10.25 – 11.05
Sanat Etkinliği İngilizce Oyun Etkinliği İngilizce Okuma Yazmaya Hazırlık Çalışmaları
4. Ders
11.15 – 11.55
Drama İngilizce Mind Lab İngilizce Müzik
5. Ders
12.05 – 12.45
Satranç İngilizce Sportif Beceri
Koordinasyon
Çalışmaları
İngilizce İngilizce
Yemek
12.45 – 13.25
6. Ders
13.35 – 14.15
İngilizce Günlük Yaşam
Becerileri
İngilizce Bale İngilizce
7. Ders
14.30 – 15.10
İngilizce Okuma Yazmaya Hazırlık Çalışmaları İngilizce Sanat Etkinliği  Sinema
8. Ders
15.20 – 16.00
İngilizce Oyun Etkinliği İngilizce Oyun Etkinliği Sanat Etkinliği