2.Dönem Ortaokul Veli Toplantısı

2.Dönem Ortaokul Veli Toplantısı

  • Date & Time:
    • Nisan 13, 2019
    • 10:00 to 16:30
  • Venue:

    2001 Koleji

2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI
2.DÖNEM GENEL VELİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI 
Sayın Velimiz,       

4, 5, 6, 7. ve 8. sınıflar veli toplantımız 13 Nisan Cumartesi günü yapılacaktır. Yoğunluk yaşanmaması adına sınıflarımıza ait toplantı saatlerine göre görüşmelerinizi düzenlemeniz ve 4 dakika ile sınırlı tutmanız toplantı akışı açısından önemlidir.

  • Detaylı görüşmek isteyen velilerimizin hafta içi öğretmen-veli görüşme gün ve saatinde randevu alarak bireysel görüşme yapmaları rica olunur.
  • 4, 5. VE 7. SINIFLAR TOPLANTI GÜN VE SAATİ: 13 Nisan Cumartesi / 10.00 – 14.00
  • 6. VE 8. SINIFLAR TOPLANTI GÜN VE SAATİ: 13 Nisan Cumartesi / 14.00 – 16.30

                              

  • Ortaokul Rehber Öğretmeni Meliha Sabit ( 5, 6, 7, 8. Sınıf) 10.00 – 16.30 saatlerinde kendi odasında (3.Kat) görüşme yapacaktır.
  • İlkokul Rehber Öğretmeni Melda Aydemir 10.00 – 14.00 saatlerinde kendi odasında (2.Kat) görüşme yapacaktır.
  • Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Esra Seril Sarıkamış 14.00 – 16.30 saatlerinde  görüşme yapacaktır.
  • Drama Öğretmeni Lider Hepgenç ve İspanyolca Öğretmeni Gökçem Nergizyan seminerde olacağından dolayı toplantı günü okulumuzda bulunamayacaktır. Görüşme isteyen velilerimiz bireysel veli görüşme gün ve saatinde randevu alarak görüşebilirler.
  • Uygulamalı Dersler Öğretmenleri ve Branş Öğretmenleri tabloda belirtilen sınıflarda ve saatlerde bireysel görüşme yapacaklardır.

 

4, 5 – 7. SINIF(10.00 – 14.00)            /        6 ve 8. SINIF(14.00 – 16.30)

 BRANŞ ÖĞRETMENLERİMİZİN VELİ KABUL EDECEĞİ DERSLİKLER

ADI SOYADI BRANŞI DERSİNE GİRDİĞİ SINIFLAR BULUNDUĞU
KAT
BULUNDUĞU SINIF YEMEK ARASI
Özlem CILGA Türkçe Dersi Zümre Bşk. 5AB, 6AB 3.kat 6B 13.00-13.30
Selin SALGIN Türkçe 4AB 3.kat Sayısal Dersliği 14.00-14.30
Tamer Y. AKÇAALAN Türkçe 7AB, 8AB 3. kat 7B 13.00-13.30
Önder YÜZÜK Matematik Dersi Zümre Bşk. 7AB, 8AB 4.kat 8B 12.30-13.00
Mahir BALLIOĞLU Matematik 4AB, 5AB 3.kat 5A 14.00-14.30
Adnan ALACÜCÜK Matematik 6AB 3.kat Müdür Yrd. Odası 13.00-13.30
Fahrettin DEMİR Fen Bilimleri Dersi Zmr. Bşk. 7AB, 8AB 4.kat 8A 13.30-14.00
Ebru MENEKAY Fen Bilimleri 4AB, 5AB, 6AB 3. kat 5B 12.30-13.00
Gülay MISIRLIOĞLU Sosyal Bilgiler Dersi Zmr. Bşk. 6AB, 7AB, 8AB 4.kat Kütüphane 13.30-14.00
Esra BORAL Sosyal Bilgiler
İnsan Hak. ve Dem. / Trf. Öğrt.
4AB,5AB 2.kat Sosyal  Bil. Zümresi 14.00-14.30
Esra Seril SARIKAMIŞ Din K.ve Ahlak Bilgisi 4AB, 5AB, 6AB, 7AB, 8AB 3.kat Sözel Dersliği
Esra SAYIN Ortaokul Yabancı Dil. Zmr. Bşk. 8AB 3.kat Çözüm-1 Dersliği 12.30-13.00
Eda NAKİPOĞLU İngilizce 4B, 5A, 6AB, 7AB 3.kat 6A 12.30-13.00
Senay POLATOĞLU İngilizce 5AB, 7AB 3. kat Çözüm-2 Dersliği 14.00-14.30
Dilek SOYSAL İngilizce (13.15 – 15.00) 4AB 2.kat 4B 13.00-13.15
Laura KASPAROĞLU İngilizce (13.15 – 15.00) 4AB, 5AB 2. kat 4A 13.00-13.15
Narod ATEŞ İngilizce 5B, 6AB, 7AB 3. kat 7A 13.00-13.30
Neşe YILMAZOĞULLARI Almanca 4AB, 5AB, 6AB, 7AB, 8AB 2.kat Çözüm Dersliği 12.00-12.30
Emine GÜLER Görsel Sanatlar 4AB 4. kat Resim Atölyesi 14.00-14.30
Tuğçe KIZILAĞIL Görsel Sanatlar 5AB, 6AB, 7AB Giriş kat Resim Atölyesi 13.30-14.00
Mustafa KINALI Müzik 4AB, 5AB, 6AB, 7AB Giriş kat Müzik Dersliği 13.00-13.30
Dilek KALE Beden Eğitimi 4AB, 7AB, 8AB 1.Kat Mind Lab Dersliği 13.00-13.30
Bahadır UYSAL Beden Eğitimi 5AB, 6AB 1.Kat Müdür Yrd. Odası 14.00-14.30
Serpil ÖZOL Uygulamalı Dersler Zümre Bşk. Bilişim Tek. ve Yazılım 4AB, 5AB,  6AB, 7AB 4. kat Bilgisayar Lab. 13.30-14.00

Join event

2019-4-13 10:00 2019-4-13 16:30 Pacific/Midway 2.Dönem Ortaokul Veli Toplantısı Detaylar için tıklayınız. 2001 Koleji
Add to Calendar
Bu etkinliğe zaten katıldınız.
×
Teşekkürler! Etkinliğe katılıyorsunuz.
×